kayıt

instagram

 1. 1
  sosyal paylaşım sitelerinden en keşfedilmeyeni. en şebelek resimleri dahi öyle bir hale sokuyor ki kullanan bir daha kullanıp kendini profesyonel akademik fotoğrafçı sanıyor.
  #403192 doktrin | 6 yıl önce
   
 2. 2
  Çirkini bile güzel gösteren program.
  #434153 hâkî | 4 yıl önce
   
 3. 3
  Öğrenene kadar yemek tarifi paylaşma platformu zannettiğim uygulama.
  Ayrıca yeni smartphone almış birinin elinde, görmemişliğin sınırlarını zorlayan program.
  #434220 dr ninja | 4 yıl önce
   
 4. 4
  teşhirin bir başka yolu.
  son dönemde popüler olan paylaşımlar; evli olmayanlar için kendi fotoğraflarını #hijabstyle etiketiyle paylaşarak herkesin görmesini sağlamak.
  evlilik aşamasında olanlar için gösterişli bir evlenme teklifi tertip ettirerek her anını fotoğraflayıp paylaşmak.
  evliler için ise çeşit çeşit gösterişli sofralar kurup sunumlarını hatırı sayılır bir çoğunlukta olan takipçilerinin beğenisine sunmak.

  (bkz: teşhir afettir)
  #436772 garnaba | 4 yıl önce
   
 5. 5
  ben sevdim burayı.
  uygulamanın kamerası çok iyi, minimum batarya gücünde bile çalışıyor. bu özelliği çok iyi.
  fakat çok hantal, fotoğraf editleme imkanı yok.sadece mobil kullanımına izin vermesi güzel ancak geliştirilememiş özellikleri de var. daha kullanışlı olmalı.
  #436786 sır | 4 yıl önce
   
 6. 6
  dudak büzen kızları takip etmediğiniz taktirde çok kaliteli sanatçılarıda içerisinde barındıran sosyal platform.
  bende varım; instagram.com/...
  #436811 bayan p | 4 yıl önce
   
 7. 7
  fotoğraf paylaşım sitesi. insanlar, adeta "ben buyum, böyle bir insanım" diyebilmek için burada farklı resimlerini paylaşmaktadır. facebook, twitter ve akabinde instagram. halbuki insanlar buraları belirli bir amaç için kullansa, belki de birçok insanın hidayete ermesine vesile olacak şeyler yapabilir. ama ne yazık ki sadece teşhir amaçlı kullanılmakta instagram. kolay değil, zihinler her gün biraz daha kirlenirken, hassasiyetler birer yok oluyor. belki bir soru zihinlerimizde yer etmeli. "normalleşmeden kastımız nedir?" diye kendimize defalarca sormalıyız.
  (bkz: teşhir afettir)
   
 8. 8
  dudağımı büküp, elimi çeneme koyup, gözümü kıstığım bir anda -yazar canımın sıkıldığı zamanlarda demeye çalışıyor- kendimi burayı gezerken buluyorum. bol bol kalp yapıyorum. fotonun üzerine iki kere tıklayınca kalp çıkıyor. twitter ve face'den kıstığım like tuşuna burada cömertçe dokunuyorum.
  tuhaf kız fotoları, ben burdayım diyen insan fotoları, muazzam sofra fotoları görmek veya görmemek kullanıcının kontrolünde olan bir şey. hem böyle kullanıcıları takip edip hem şikayet etmek saçma. biz hiç şikayet ediyor muyuz. gayet hoş fotolar düşüyor ekranımıza.
  #438001 kazulet | 4 yıl önce
   
 9. 9
  sosyal medyalardan en gereksiz olanı.... bırakın o özel, değerli, güzel anlarınız sadece sizde kalsın. onları paylaşmayın...
  #438012 kumandan | 4 yıl önce
   
 10. 10
  kahve kitap ikilisi, saksılı çiçeklerin olduğu ev, ayakkabı, yemek, kombine edilmiş ve yatağın üzerine gelişi güzel serilmiş kıyafet vb fotoğraflarının bolca yüklendiği program. *
  #438020 harbihurrun | 4 yıl önce
   
 11. 11
  (bkz: teşhir)
   
 12. 12
  (bkz: instagram kızı )
  #455384 Blacknurse | 2 yıl önce
   
 13. 13
  Bu mecra insanlarin ruh dengesini bozdu gercekten. Hersey o kadar goz onunde yasaniyor ki hep ozendirme/begendirme odakli. Bir de bu begenilen/ozenilenlerin şakşakçıları var ki onlara hic anlam veremiyorum. Takip ettigi o kadar yuce ve elestirilemez ki aksi bir yorum yapildiginda saksakcilar aninda uzerinize atlar ve cok guzelsiniz cok supersiniz diye begenmeye devam eder. Anlamadigim kimin nefsini kabartiriyorsun ne icin? Allahin huzurunda kim icin sahitlik edeceksin, neyi icin? Şalindan gozuken boynu icin yada elindeki oje icin instagramda savundugun gibi Allahin huzurunda da savunabilecek misin?
  Rabbin feraset nasib eyle hepimize!
  #461032 garnaba | 2 yıl önce
   
 14. 14
  bu bir silah, bu nedenle sahibinin iyi niyetli olması lazım.
  #463901 fikirbabası | 2 yıl önce
   
 15. 15
  Tanıdığım arkadaşlarım harici dini sayfaları ve yazarlardan olsun düşünürlerden olsun sözler barındıran sayfaları takip ettiğim platform.

  Tanımadığım insanlardan da takip ettiğim ablalarım çok tatlı insanlar ve gerçekten de sıkı takip ile aile hissine ulaşabiliyorsun bir yerden sonra.

  Hoşuma giden ve yazdığım sözlerimi çektiğim doğa fotoları altına yazmamda bana kolaylık sağlayan sosyal platform.