kayıt

instagram

 1. 22
  instagram üzerinden video ve fotağraf indirmek için url'nin başına xx yazıp girmek yeterlidir.

  bkz: xxinstagram.com/...
  #478766 serdengecti2 | 7 gün önce
   
 2. 21
  Bir çok kişi bu site ile "photographer" oldu. Dolayısıyla gerçek fotoğrafçılar da instagram aşkına photographerlik yapanlarla karıştırılmaya başlandı. Bu nedenle bu site "İnstagram yokken de fotoğraf çekmeyi seviyor ve çekiyordum" açıklamasını yaptırmak zorunda bıraktı beni...
   
 3. 20
  gün geçtikçe gücüne güç katmış ve bugün sosyal medyanın en elit uygulaması olmuştur.
  #474728 sır | 9 ay önce
   
 4. 19
  her site kullanıcının elinde kullanım amacına göre şekillenir, instagram da öyle. uygun birşekilde kullanılırsa gayette güzel bir site
  #468557 turkuaz | 2 yıl önce
   
 5. 18
  Edebsizliğin boy gösterdiği gözünü sakındırman gerektiği alemimizi dağıtan iğrençlik
  #468532 Trajedi | 2 yıl önce
   
 6. 17
  Karakteri zayıf insanların kendilerini ispat çabasına girdiği, mutsuzların etrafa ben çok mutluyum izlenimi vermeye çabaladığı, yeni evlilerin eşyalarını çekip çekip paylaştığı, kiminin sanatsallı foto çektiği, kiminin komikli hesap takip ettiği bir sosyal paylaşım sitesi.
  #468525 natikaperdaz | 2 yıl önce
   
 7. 16
  aktif olarak kullanmış olduğum tek sosyal paylaşım sitesi.
  #463932 sırdaş | 2 yıl önce
   
 8. 15
  Tanıdığım arkadaşlarım harici dini sayfaları ve yazarlardan olsun düşünürlerden olsun sözler barındıran sayfaları takip ettiğim platform.

  Tanımadığım insanlardan da takip ettiğim ablalarım çok tatlı insanlar ve gerçekten de sıkı takip ile aile hissine ulaşabiliyorsun bir yerden sonra.

  Hoşuma giden ve yazdığım sözlerimi çektiğim doğa fotoları altına yazmamda bana kolaylık sağlayan sosyal platform.
   
 9. 14
  bu bir silah, bu nedenle sahibinin iyi niyetli olması lazım.
  #463901 fikirbabası | 2 yıl önce
   
 10. 13
  Bu mecra insanlarin ruh dengesini bozdu gercekten. Hersey o kadar goz onunde yasaniyor ki hep ozendirme/begendirme odakli. Bir de bu begenilen/ozenilenlerin şakşakçıları var ki onlara hic anlam veremiyorum. Takip ettigi o kadar yuce ve elestirilemez ki aksi bir yorum yapildiginda saksakcilar aninda uzerinize atlar ve cok guzelsiniz cok supersiniz diye begenmeye devam eder. Anlamadigim kimin nefsini kabartiriyorsun ne icin? Allahin huzurunda kim icin sahitlik edeceksin, neyi icin? Şalindan gozuken boynu icin yada elindeki oje icin instagramda savundugun gibi Allahin huzurunda da savunabilecek misin?
  Rabbin feraset nasib eyle hepimize!
  #461032 garnaba | 2 yıl önce
   
 11. 12
  (bkz: instagram kızı )
  #455384 Blacknurse | 2 yıl önce
   
 12. 11
  (bkz: teşhir)
   
 13. 10
  kahve kitap ikilisi, saksılı çiçeklerin olduğu ev, ayakkabı, yemek, kombine edilmiş ve yatağın üzerine gelişi güzel serilmiş kıyafet vb fotoğraflarının bolca yüklendiği program. *
  #438020 harbihurrun | 4 yıl önce
   
 14. 9
  sosyal medyalardan en gereksiz olanı.... bırakın o özel, değerli, güzel anlarınız sadece sizde kalsın. onları paylaşmayın...
  #438012 kumandan | 4 yıl önce
   
 15. 8
  dudağımı büküp, elimi çeneme koyup, gözümü kıstığım bir anda -yazar canımın sıkıldığı zamanlarda demeye çalışıyor- kendimi burayı gezerken buluyorum. bol bol kalp yapıyorum. fotonun üzerine iki kere tıklayınca kalp çıkıyor. twitter ve face'den kıstığım like tuşuna burada cömertçe dokunuyorum.
  tuhaf kız fotoları, ben burdayım diyen insan fotoları, muazzam sofra fotoları görmek veya görmemek kullanıcının kontrolünde olan bir şey. hem böyle kullanıcıları takip edip hem şikayet etmek saçma. biz hiç şikayet ediyor muyuz. gayet hoş fotolar düşüyor ekranımıza.
  #438001 kazulet | 4 yıl önce