kayıt

instagram

 1. 4
  teşhirin bir başka yolu.
  son dönemde popüler olan paylaşımlar; evli olmayanlar için kendi fotoğraflarını #hijabstyle etiketiyle paylaşarak herkesin görmesini sağlamak.
  evlilik aşamasında olanlar için gösterişli bir evlenme teklifi tertip ettirerek her anını fotoğraflayıp paylaşmak.
  evliler için ise çeşit çeşit gösterişli sofralar kurup sunumlarını hatırı sayılır bir çoğunlukta olan takipçilerinin beğenisine sunmak.

  (bkz: teşhir afettir)
  #436772 garnaba | 4 yıl önce
   
 2. 15
  Tanıdığım arkadaşlarım harici dini sayfaları ve yazarlardan olsun düşünürlerden olsun sözler barındıran sayfaları takip ettiğim platform.

  Tanımadığım insanlardan da takip ettiğim ablalarım çok tatlı insanlar ve gerçekten de sıkı takip ile aile hissine ulaşabiliyorsun bir yerden sonra.

  Hoşuma giden ve yazdığım sözlerimi çektiğim doğa fotoları altına yazmamda bana kolaylık sağlayan sosyal platform.
   
 3. 18
  Edebsizliğin boy gösterdiği gözünü sakındırman gerektiği alemimizi dağıtan iğrençlik
  #468532 Trajedi | 2 yıl önce
   
 4. 7
  fotoğraf paylaşım sitesi. insanlar, adeta "ben buyum, böyle bir insanım" diyebilmek için burada farklı resimlerini paylaşmaktadır. facebook, twitter ve akabinde instagram. halbuki insanlar buraları belirli bir amaç için kullansa, belki de birçok insanın hidayete ermesine vesile olacak şeyler yapabilir. ama ne yazık ki sadece teşhir amaçlı kullanılmakta instagram. kolay değil, zihinler her gün biraz daha kirlenirken, hassasiyetler birer yok oluyor. belki bir soru zihinlerimizde yer etmeli. "normalleşmeden kastımız nedir?" diye kendimize defalarca sormalıyız.
  (bkz: teşhir afettir)
   
 5. 1
  sosyal paylaşım sitelerinden en keşfedilmeyeni. en şebelek resimleri dahi öyle bir hale sokuyor ki kullanan bir daha kullanıp kendini profesyonel akademik fotoğrafçı sanıyor.
  #403192 doktrin | 6 yıl önce
   
 6. 2
  Çirkini bile güzel gösteren program.
  #434153 hâkî | 4 yıl önce
   
 7. 6
  dudak büzen kızları takip etmediğiniz taktirde çok kaliteli sanatçılarıda içerisinde barındıran sosyal platform.
  bende varım; instagram.com/...
  #436811 bayan p | 4 yıl önce
   
 8. 13
  Bu mecra insanlarin ruh dengesini bozdu gercekten. Hersey o kadar goz onunde yasaniyor ki hep ozendirme/begendirme odakli. Bir de bu begenilen/ozenilenlerin şakşakçıları var ki onlara hic anlam veremiyorum. Takip ettigi o kadar yuce ve elestirilemez ki aksi bir yorum yapildiginda saksakcilar aninda uzerinize atlar ve cok guzelsiniz cok supersiniz diye begenmeye devam eder. Anlamadigim kimin nefsini kabartiriyorsun ne icin? Allahin huzurunda kim icin sahitlik edeceksin, neyi icin? Şalindan gozuken boynu icin yada elindeki oje icin instagramda savundugun gibi Allahin huzurunda da savunabilecek misin?
  Rabbin feraset nasib eyle hepimize!
  #461032 garnaba | 2 yıl önce
   
 9. 16
  aktif olarak kullanmış olduğum tek sosyal paylaşım sitesi.
  #463932 sırdaş | 2 yıl önce
   
 10. 17
  Karakteri zayıf insanların kendilerini ispat çabasına girdiği, mutsuzların etrafa ben çok mutluyum izlenimi vermeye çabaladığı, yeni evlilerin eşyalarını çekip çekip paylaştığı, kiminin sanatsallı foto çektiği, kiminin komikli hesap takip ettiği bir sosyal paylaşım sitesi.
  #468525 natikaperdaz | 2 yıl önce
   
 11. 19
  her site kullanıcının elinde kullanım amacına göre şekillenir, instagram da öyle. uygun birşekilde kullanılırsa gayette güzel bir site
  #468557 turkuaz | 2 yıl önce
   
 12. 20
  gün geçtikçe gücüne güç katmış ve bugün sosyal medyanın en elit uygulaması olmuştur.
  #474728 sır | 9 ay önce
   
 13. 22
  instagram üzerinden video ve fotağraf indirmek için url'nin başına xx yazıp girmek yeterlidir.

  bkz: xxinstagram.com/...
  #478766 serdengecti2 | 7 gün önce