kayıt

hasan akar

 1. 1
  birinci cumhurbaşkanı mustafa kemal Atatürk'e "risale sohbetleri" yaptığı videoda küfür etmesi nedeniyle hakkında yapılan soruşturma kapsamında polis tarafından aranmakta olan bir kaçaktır.
  risale sohbetinde siyasetin işi ne diye düşünebilirsiniz. kuran tefsiri diye aklanmaya çalışılan risaleler aslında hep siyasetle birlikteydi. nursi'nin molla olarak başladığı yaşamında önce siyasete girdiği ve sonra pişman olup çıktığı söylenir. oysaki nursi siyasetten gerçek anlamda çıkmamıştır. ayrıca pişman olmamış, siyasette yeterince yol alamayacağını anladığı için taktiksel olarak siyaseti bırakmış gibi görünmüştür.
  hasan Akar'ın küfür suçu kişisel sayılabilir ancak ardındaki zihniyet yapısı, baştan beri nurcuların akıllarında ve hedeflerinde olanı yansıtmaktadır.
  #475012 already modern | 1 hafta önce
   
 2. 2
  Putlara dahi sövülmemesi gerektiğini ya öğrenememiş ya da kasıtlı olarak yapan insan.
  #475013 ifade fukarası | 1 hafta önce
   
 3. 3
  Bir zamanlar Erbakan Hocamızı Fetöye tercih etmiş olan insan Gazi Mustafa Kemale hakaret etmiş şaşırdık mı şaşırmadık.Yozgat Nur adlı Youtube kanalına çıkardı.Esmaül Hüsnanın arkasında iffetli bir hanıma hakaret ederdi.
  #475016 Erbakanı Sani | 1 hafta önce
   
 4. 4
  Haklıyken haksız duruma düşen adam. Biz onların putuna söversek onlarda allah ve resülüne küfreder. Bunu istemeyiz, kemal paşayıda zerre miktar sevmeyiz.
  #475026 Yonuzzade | 1 hafta önce