kayıt

selam

 1. 6
  biletleri tüm seçkin dershane ve koljelerden temin edebilirsiniz... muhtemelen. temin etmek istemeseniz de biz veririz merak etmeyin.. izleyin izletin, izlemeseniz de bilet bulunsun.. ki çok izlenmiş gibi görünelim..

  neden dalga geçer gibi konuşuyorum insanlar şurda bir amaç için uğraşıyor başarmaya çalışıyor ve derdi olan bi film çekmişler onca abuk subuk filmi bile izleyip yorum yaparken neden şimdi daha bunu izlemeden böyle yazıyorum.
  bunu yaptığım için kendime kızıyorum.
  ama yapmadan da duramıyorum, neden kaynaklanıyo bu engelennemez antipati, hep var mıydı, hayır hep yoktu 5 yıl önce izlediğimde ağlardım bu filmi mutlu olurdum sonra tüm bunlar için.. peki şimdi ne oldu,nefret mi ediyorum hayır maksadımız rıza-ı ilahi diyen insanlardan nefret edemem kalplerini yarıp bakabiliyo muyum hayır o zaman yargılayamam fakat görünen bazı gerçekler var evet var ama yapılan güzel işlerde var .onları inkar etmiyorum fakat bu işlerin yanında çok iç karartıcı acı hakikatler de var evet ama..şahıslara takılmamak lazım değil mi.evet lazım lakin şahıslar değil diğerleri istisna artık..evet ama
  evet ama.. amalar evetler çünküler bitmiyor.
  bizi böyle kendilerine karşı tanımlanamaz hislerle dolduranlara 'selam' olsun..


  #419524 zübdeialem | 5 yıl önce
   
 2. tümünü gör