kayıt

bana mı sordunuz

 1. 5
  "Yardım götürmek için dönemin Başbakana mı sordunuz?" demiştir cumhurbaşkanımız. gayet de haklıdır.
  31 mayıs 2010 da saldırı düzenlenen mavi marmara gemisi konu edilmektedir. nasıl mavi marmaranın arkasında cumhurbaşkanımız durduysa, şimdide bülent yıldırımın müslüman kardeşiyle birlikte adım atması gerekmektedir. ki müslüman elinden ve dilinden emin olduğun kimsedir. recep tayyip erdoğanın da elinden ve dilinden eminiz. herkes bakmak istediği yerden bakıyor olaylara. erdoğan "mavi marmaranın hakkına halel getirmeyiz" de demiştir. fakat nedense müslümanlar birbirine güvenmiyor.
  erdoğan hiçbir işi kafasına göre yapmıyor. devlet yönetiliyor şaka değil.israille anlaşma yapılırken filistinli kardeşlerimizle görüşülmüştür. yani mahmud abbas ve halid meşal ile. hamas lideri anlaşmayı olumlu karşılayıp teşekkür ederken bülent yıldırımın derdinin ne olduğunu sorabilir miyim?
  ihh kendi içinde devletleşme sürecine giriyor. bir yardım yapıldığı zaman "ben yaptım" demeyi çok seviyor.halbüki mülk Allah'ındır. neyi kime veriyorsun ki sen? ne sana ait herşey allah'ın. ihh gövde gösterisi yapmayı çok seviyor.
  erdoğanın şu an yaptığı hamleler, yıllar önce sultan ikinci abdülhamid'in yapmak için uğraştığı hamlelerdir. ikinci abdülhamit'in yanlız kaldığı gibi erdoğan da mı yanlız kalsın? filistin çığlığı hiçbir zaman duyulmasın. ayrıca filistin öncelikle bir insanlık meselesidir. vicdan meselesidir.
  #470959 bosna | 2 yıl önce
   
 2. tümünü gör