kayıt

alparslan kuytul

 1. 7
  video çok net.
  kuytul ekibinin, sonradan aklamaya çalışmak için çıkarttıkları ve "videonun aslı" dedikleri video kırpılmış. komedi gibi. konuşmanın can alıcı yerini kırpmış uyanıklar. ancak gösterdikleri bölümlerde bile kuytul kendini ele veriyor. diyor ki: "bu darbenin nereye gideceği belli olmaz" diyor. yani darbe iyiymiş de kötü yerlere de gidebilirmiş gibi.
  ayrıca diyor ki: "baştan beri akp'yi eleştirdik ama darbe ile gitmelerini istemezdik" . tam bir fethullahçı ağzı.
  zaten fetö medyası da bir süredir aynı söylemleri döndürüp duruyorlardı, darbeyi istemediklerini ancak darbenin geleceğini filan üstü kapalı söylüyorlardı.. gerçektende darbe ilk istekleri değildi. fetöcüler de akp'yi ilk aşamada "darbe" ile indirmek istemediler, önce mit olayı ile erdoğan'ı indirmeyi denediler, sonra 17-25 aralık saldırısı geldi. üçüncü olarak mit tırları operasyonu yapıldı. hiçbiri işe yaramayınca darbe yoluna gittiler.
  sonuç olarak bu kuytul denen herifin ipliği pazara çıkmıştır. deşifre olmuştur. aklı başında olanlara uyarımız, böyle tehlikeli karanlık gruplardan uzak durulmasıdır.
  sorulması gereken bir soru: neden bu gruba şimdiye dek bir operasyon yapılmadı... bilemiyorum. belki gerekli istihbaratın ve delillerin toplanması bekleniyordur. yakında hesabı sorulur diye umuyorum.
  #471286 already modern | 2 yıl önce
   
 2. tümünü gör