hakan arslanbenzer – dertli sözlük
küfürbaz kimliğiyle tanınan fayrap dergisi yayın yönetmeni. edebiyatı kavga etmede araç olarak kullanır.
--- iktibas ---

çiçek böcek gençlik hareketleri, bir yerde masumdur, genç insanlar oldukları için değil, sivil rahatsız burjuvalığının foyası meydana çıkıp, yani bir tane milletvekili çıkarıp olaysız dağıldıkları için. beraber zarifoğlu okuyalım mı gülüm gençlik hareketleri taşra kökenli üniversite öğrencilerinin cinsel potansiyellerini özgürce yaşamamaktan, yani evlenememekten gelen itkilerinin dolaysız sonucu, ama filistin kefiyesiyle ve üç beş “anti-kapitalist” lafla kamufle edilmiş bir şey. bunların önemli kısmı okulu bitirip iş bulur evlenir, mesele kapanır. her kuşakta böyle abazan politiks stayla vardır.

--- iktibas ---


(http://www.populistkultur.com/avare-genclik-hareketi-ve-ahmet-mehmet-kalabaligi/)
tyb'de neo-epik şiir kitabı üzerine konuşma yapmıştır. 20 yıllık bir çalışmanın ürünü olan bu kitap itinayla tavsiye edilir.
bu adamlar fayrap dergisinde körler sağırlar birbirini ağırlar misali hep tanıdık simaların şiirlerini barındırırlar.hele bundan seneler evvel huruc diye bir dergi çıkardıklarında derginin en son sayfasında kendilerine gönderilen şiir ve hikayelerin eleştirilerini yayımlarlardı.isim isim yaparlardı ki, şiir mi hikaye mi gönderenlerin vay haline vesselam.