copy paste entry girmek – dertli sözlük
yeni birşeyler üretmekten aciz yazarın başvurduğu yöntemdir. kınıyoruz.(*)

edit: burada adı geçen,üretmekten aciz olan yazar internet ortamındaki nicel bilgi sayılabilecek yazıları, alıntı olduğunu belirttikten sonra şiir deneme türünden eserleri kopyalayan yazar değildir.
forumlardan, sözlüklerden yorum, espri, entry kopyalayan yazardır. belirtmekte fayda var.
fenerbahçenin yediği her golde için için yanan yazarların yine de sakin karşılanabilecek dışa vurumu.
önce böyle bir başlık açarak laf çakan sonra da wikipedia da bilgi kopyalayan yönetici yazar tezatlığı. (bkz:wikipedia yalancısıyım).
cevap hakkımı da şimdiden kullanıyorum eğer wikipedia da bir bilgiye bakıp sözlükte paylaşmak copy paste değilse internetten bir espriye bakıp hosuna gidince sözlükte paylaşmak copy paste değildir :) kınıyorum.
internetten ortamından alınan bilgilerdir aynı zamanda. şiir gibi, bilgi gibi..
ancak bunu sözlüğe taşıdığımız zaman kesme işareti ve türkçe karakterler hata verebiliyorlar. bunları düzelttikten sonra kaydetmekte fayda var.
1- copy paste yapılınca illa internet ortamından alınıyor denemez yazarı kınamak burada yanlış olmaz mı? bu konuyla ilgili ilk yazılan 1. madde tam polemik...
bir kaç sözlükte birden yazan yazarın yaptığıdır. başka sözlüklerde yazdığı yazıların başka başka sözlüklerde de bulunmasının faydalı olacağını düşünmüştür. ve tekrardan yazmaktan ise kendi yazısını kopyalayıp yapıştırmıştır.

(bkz:buluttan nem kapmak)