hayatında hiç dizi izlememiş insan – dertli sözlük
hiçbir şey kaybetmemiştir. yanı sıra çok zaman kazanmıştır. dizi izlememek tavrı, insanlara karşı değil dizilere karşı belirlenmişse saygıya değerdir.

yengesine aşık olan, yeğeniyle yatan türlü insanlar entrikalar paralar satın almalar gibi saçmalıkların şahidi olmamıştır. toplumun karanlık tarafına sürülmüş esttetik fırçaya tvde şahit olmamıştır. meselelere biraz daha temiz bakabilir. tonlarca halt işlemesine rağmen insanlara çok sevimli sunulan dizi kızcağızlarını sevip tutan annesinin ablasının suratına garip garip bakmamıştır. bunların hiçbirine şahit değildir. iyi insandır.
yok daha neler!!!! bu devirde böyle insan var mı?oda bize mi benziyor? sorularına muhatap olabilecek bireydir...
dizi anlayisina gore degisir. cok dizi gormus ama birkacini izlemisler olduguna gore. hic izlememisler de olabilir desem de yine de inanmam
türklerin çevirdiği dizilerden bahsediyorsak,hiçbir şey kaybetmemiş insandır(*) ama amerikan dizisi(*) izlemeyen birisi çok şey kaybetmiştir.
rahmetli anneannemdir..
dizi izlemek biryana televizyonun açık olduğu odaya girmeyip, girmek zorunda kalırsa televizyona arkasını döner otururdu, mekanı cennet olsun..