kayıt

michael schumacher

 1. 1
  ingiliz sunday times gazetesine göre dünyanın en zengin ikinci sporcusu olmuş eski f1 dünya şampiyonu. serveti tam 823 milyon dolar.hala direksiyon başında demek ki adamın hurdası bile para kazanıyor.
  en zengin sporcular arasında kimi raikkonen, fernando alonso ve lewis hamilton gibi f1 pilotlarının ilk sıralarda olması da dikkat çekici. demek ki formulacılar çok para kazanıyor.
  (bkz: zenginin malı ile züğürdün çenesi arasındaki mesafe )
  #399495 formulacı | 9 yıl önce
   
 2. 2
  formula 1 e geri döndüğünden beri en iddialı sezonunu geçiriyor.* lakin bazen takımdan kaynaklanan bazen elde olmayan sebeplerden ötürü türlü talihsizlikler yaşıyor ve henüz zirveyi göremedi. Durumu şu şekilde özetlenebilir;
  (www.turkiyef1.com/...
  #401956 formulacı | 9 yıl önce
   
 3. 3
  (bkz: yaşayan efsane )
  #401957 formulacı | 9 yıl önce
   
 4. 4
  Kayak yaparken geçirdiği bir kaza sonucu aylarca komada kalan ve şuan için yatağa mahkum olan, bildiği her şeyi unutan ve bütün fiziksel yeteneklerini kaybeden formula 1 şampiyonu. Hayatını kaybetmeden kariyerini kaybeden insan.
  #446904 formulacı | 7 yıl önce
   
 5. 5
  tehlikeli bir sporla meşgul olan biri olarak tehlikeli sporlardan uzak durması gerektiğini en iyi bilenlerden biri olmalıydı ama demek ki öyle değilmiş.

  kaza her zaman herkesin başına gelebilir ama insan da kendini korumalı. yağmur yağınca lastik değiştirmek için pitstop yapıyordu halbuki.
  #486499 halit | 1 hafta önce