zeynebi – dertli sözlük
sözlüğe uğramayalı aşağı yukarı yarım yıldan fazla olmuş.
bugün pir gelirim diyerek sol frame'yi coşturmuş.
bu coşkunluğunun dinmemesini ve daim olması temenni ediyoruz.
yeniden hoş gelmiş.
tanım: heyecanlı, dertli, sevilesi şahsiyet. meslektaşımdır.
kendisiyle 3 yıl önce çok sevdiğim yine meslektaşımız olan genç gönüllü bir ablamızın düğününe giderken 279 numaralı etlik egosunda tanışmıştık. tanıştığımızdan beri geçen süre zarfında çeşitli organizasyonlarda bir araya gelme imkanımız oldu. son olarak da 2 kasım 2016 ankara hanımlar zirvesinde bir arada bulunduk. sarma ve su böreği yedik, bölümümüzle ilgili sohbet ettik. dertlerimizi, dertli sözlüğümüzü paylaştık. ve demin 2 kasım 2016 ankara hanımlar zirvesi başlığını okurken ne fark ettim biliyor musunuz? nickini bilmiyormuşum. ve hatta sözlükte zeynebi nickini her gördüğümde "bu yazarın gerçek hayattaki adı kesin zeyneptir" diye düşünüyordum. belki benim gibi düşünen başka arkadaşlar da vardır, bahsi geçen yazarımızın adı zeynep değil gençler (*) (*)
not: zirvedeyken bir ara dışarı çıkmam gerekmişti, bir üstteki entryde kafkanın bahsettiği olay da sanırım o esnada gerçekleşti.
ankara'yı haliyle güzelleştirirken görevi sebebiyle başka bir mekana uçtu ve şimdi orayı güzelleştiriyor. allah her daim karşına kendisi gibi güzel insanlar çıkarsın. (*)
kendisinin belirttikten sonra dikkat ettim ki sevdiğim birçok grupta beraberiz. allah ayırmasın (*)hem sözlük için hem de şahsım nazarında çok kıymetli bir insandır. bir mesaj atar yüzünüzde gülücükler açtırır dua eder içiniz umutla dolar. allah güzellikleriyle muamele ettirsin.