ptt kitap – dertli sözlük
internetten kitap satın almak için öncelikli tercih edilebilecek bir alışveriş sitesi.
devlet şirketi olması, daha doğrusu sahibinin yerli olması tercih nedenimiz.
kitap fiyatlarının cazibesine kapılıp (*) sipariş vermek üzere olduğum site. fiyatlar şu an için de uygun görünüyor ancak kitapların teslimiyle ilgili sıkıntı var sanırım. yorumlara bakıyordum da, önce 4-5 gündür sonra 1 haftadır derken 1 aydır hala kitabına ulaşamayan insanların olduğunu gördüm. (*)
kitapları tek tek kargolayan sitedir.

10 tl üzeri kitaplar bedava kargo, 10 tl altı için kargo fiyatı 1 tl. kitaplar ise piyasaya göre oldukça ucuz. sonuçta az parayla daha çok kitap alabileceğiniz bir sitedir.

not: ptt kargo, biraz gecikmeli getirebiliyor.
henüz kurumsallaşamamış sanırım. verdikleri tek telefon sürekli meşgul. iki kitap siparişi verdim birisi 15 günde elimde ulaştı. diğeri ise, internette yayınevine iletildi yazıyor. zar zor ulaştığım site yetkilisi temin edilemiyor dedi. neden bana bilgi vermiyorsunuz deyince de çok yoğunuz biz demeyi tercih etti. bari siteye yazsaydınız dedim, sitemizde sıkıntı var dedi. iade ya da değişim önerdi. bakalım paranın iadesi için kaç defa aramam gerekecek. kargo 1 lira diye tercih etmeyeceğim site, kitapyurdu hala tek favorim.