imrahor – dertli sözlük
osmanlı'da padişahların atlarına bakan görevlinin ismi. birde üsküdar'da çok hoş bir camii ile bir semtin ismi. fatih'te de bu isimle bir bölge vardır.
yazar olma yolunda bir arkadaş. hoş gelmiş :)

( ayrıca nedir bu at merakı, yeni moda mı ? :) )
epey at sevdalısı bir yazar adayı. resmen atlara methiyeler dizmiş. sözlüğümüzdeki "atların şıhı", adamın biri, için yeni arkadaş olacak gibi. hoş gelir inşallah.
girdiği entryler ile beğenimi kazanmış yazar. fikirlerine katılıyor muyum? çoğuna katılmıyorum. fakat olaya farklı bir bakış açısı ile bakmamı sağlıyor. üslubu da güzel. sonuç olarak sıkı takipçisi olacağım bir yazar. hoş gelmiş, sefalar getirmiş. :)
bir yazar. hoş gelmiş.
yazdıklarından anladığım kadarıyla sağlam bir yazar. yazdıkça anlayacağız. (*)
hemen de azimli yazarlar listesinde ismini göstermiş. :) hoş gelmiş. devamlılığını ve daimi olmasını diler sağlam adımlarla ilerlemesini temenni ederim. atlara olan sevgim sonsuz. :)
bazen ne dediğini anlayamadığım yazarlar arasına giriş yapmış bulunan yazar. o listeye girmeyeydi iyiydi ama girdi. :)
bayadır ortalarda olmayan bir diğer yazardır. gözüm aramaktadır kendilerini. sözlüğün büründüğü terkedilmişlik havasında terk eden yazarlardan biri gibi.
vallahi ne yalan söyleyeyim adını entry de okuyunca sevindiğim yazar. yaklaşık 4 ay önce yazmış en son. geri mi geldi acaba? gelmişse hoş gelmiş.