teşhir afettir – dertli sözlük
en ufak bir meziyetin bile ekonomik bir değere dönüştürülmesi esası bilinçaltlarına yerleşmiş. sesi güzel, hemen yeteneksizsinize yönlendirilir, fiziği güzel, ajanslar bir dünya, söz aralarında makamı hissettirmekten tut, konuşurken bir iki incelik kapılmışsa onu sergilemeye kadar bir "ben nesli"nin türevi iç zaafların ayyuka çıktığı bir dönemdeyiz. şahsen ben de aynı oyuna geliyorum, kendim dışında değilim. şeytan en sinsinin en sinsisi, iyi bir şey yapıyorum zannederken bile kalbe üfürüverir ego uzantısı bir fitnesini. görünürde abide işlerdir yapılan, içerde egosunun abidesini dikmektedir.

en büyük zafer "inner peace". sekine okumak lazım. mütevazi kalmak sürekli şuur haliyle, o da imanın bilinçaltı olarak davranışa otomatik yansımasıyla olabilir. allahümme ihdinassıratal müstakim. amin.
genç dergi ağustos dosya konusu.
tuğrul i̇nançer hoca'nın tepki toplayan hamilelikle ilgili açıklamalarıyla denk gelmesi ayrı bir tevafuk olmuştur.
derginin dış ambalajını yırtınca kapaktaki rengi değişmiş elmanın kötü kokusunu hissettiren genç dergi ağustos sayısı konusu. (*)
teşhirle ilgili fikir beyan eden, artık herkesin ne kadarda kendini rahatça gösterdiğinden dert yanan arkadaşlarda yorumlarının üst köşesine fotoğraflarını koymamış olsalardı daha anlamlı olabilme kapasitesi olan güzel dosya.
tesettür ve teşhir ile alakalı yunus emre tozal'ın genç dergi'de ki yazısı.
(http://pbs.twimg.com/media/bshtdqhcmaazfsi.jpg:large)
teşhirin zararlarını tek bir cümleyle ifade etmeyi amaçlayan beyan. teşhir gerçekten de afettir.
(http://www.haber7.com/internet/haber/1091644-basortulu-ve-genc-kizlara-facebookta-buyuk-tuzak)
teşhir afettir fakat doğal değildir. elma bile kabuğunu soyunca kızarıyor, muz açık havada haddinden fazla kalınca kararıyor, insanoğlu 21. yüzyılda bitkisel hayatın edep zirvesine dahi erişemiyor...i̇sviçreli bilim adamları kolay gelsin, daha çok çalışmanız gerekiyor!