kayıt

kemalist teyzeler

 1. 1
  bu teyzeler ülkenin muhtelif yerlerine yayılmışlardır.birinci vazifeleri örtülü kızlara rahat vermemektir.otobüste,durakta,kütüphanede,avmde görev başındadırlar.kendilerini; üzerlerindeki düz tişört,capri ve boyundan çapraz çantalarıyla tanıyabilirsiniz.kalabalık gördüler mi,başlarlar hükümeti eleştirmeye.siz siz olun onları görünce oradan hızlıca uzaklaşın.
  #433069 savaş muhabiri | 7 yıl önce
   
 2. 2
  amca versiyonları da vardır. genelde otobüste bir bayan yada erkek hemcinsinin yanında oturma talebinde bulununca kaşlarını çatar, gözlerini belertir, cık cık etmeye başlar buda yetmezse söylenir de söylenir.
  çözüm : Onlar, yalana şahitlik etmeyen, faydasız boş bir şeyle karşılaştıkları zaman, vakar ve hoşgörü ile geçip gidenlerdir. *
  #438656 lostinyellow | 6 yıl önce
   
 3. 3
  Kemalist görünümlü tasavvufçu teyzeler var bir de. Böyle ilginç insanlarla hep Pierre Loti'de rastlıyorum.
  #438657 bayanvu | 6 yıl önce
   
 4. 4
  yine de tatlı olurlar.
  #438683 muhalif adam | 6 yıl önce
   
 5. 5
  Facebookta denk geldiğim bir cümleyi hatırlatan başlık : " Leopar desenli tayt giyen teyzeleri görmeden önce yaşama sevincim vardı"
  #438687 zail | 6 yıl önce
   
 6. 6
  kadıköy'de yapılan şu sosyal deneyde istisnasız tüm kemalist görünümlü teyzeler ekmek parası isteyen genci geri çevirip azarlamış, ilginç; *

  www.youtube.com/...
  #480939 münkesir | 6 ay önce
   
 7. 7
  genelde benden kalayı yiyen teyzelerdir. bu tarz kimselerin yaşına başına bakarsanız aldanırsınız. zira yaşından kuvvet aldığı için daha da bir pervasızlardır. o yüzden acımayacaksınız bunlara. laf diyorsa lafı, eli kalkıyorsa yumruğu indirin. neticede her şey kısasa kısas, öyle değil mi?
  #480949 savasasik | 6 ay önce