özer hurmacı – dertli sözlük
alex'ten sonra onun yerini doldurmaya aday adam. özer benden daha yetenekli demiş, alex... farklı yetenkleri var alex'le özer in. özer'in çalım atabilmesi kanat bindirmeleri topla seri katedebilmesi fenerbahçeye çok yarayacak. alex'in tahtına oturacak inşallah.
ve tam avrupada başarı ortaya koyacağımız vakitlerde devreye girecek.
galatasarayın zamanında almak istediği bonservisi pahalı diye vazgeçtiği, kendini geliştirmeye devam ederse milli takımda uzun süre görev yapabilecek futbolcu.
dia'yı kesme ihtimali yüksek topçu. dia kanat bindirmeleri güçlü olan, 4-3-3 oyuncusu daha ziyade. özer ise, rakip atak yaptığında cristian'ın mevkiine doğru yaklaşabilen, defansif yönü de olan bir arkadaşımız. özer'e ihtiyacımız var.
fenerbahçe'den ayrılmış kasımpaşa ile anlaşmış futbolcu.
çok yetenekli bir o kadar da şansız futbolcudur. umarız kasımpaşa'da sakatlanmaz kendini gösterir. şayet iyi oynarsa değil seneye devre arasında büyük takımlara gider.
trabzonspor, erzurumspor, ankaraspor, akhisarspor gibi takımlarda forma giymiştir. hal-i hazırda bursaspor formasını terletmekte.sanki bir şey olacak gibi olan ama olamayan sayısız türk futbolcudan biri.