kayıt

EKREM İMAMOĞLU

 1. 1
  istanbul büyükşehir belediye başkanı.
  #479143 zübdeialem | 2 yıl önce
   
 2. 2
  (bkz: ikiyüz)
  #479175 Yonuzzade | 2 yıl önce
   
 3. 3
  Partinin genel Başkanından önce ve genelde belediye başkanlığı ile alâkalı olmayan işlerle alakalı durmadan fikir beyan ediyor kendileri. Biri de çıkıp demiyor ki - Genel başkan varken sen ne konuşuyorsun? - Daha ilginci genel başkanları da bir şey demiyor. Bu durumdan bağımsız olarak bana samimi gelmiyor. Hoş, şu an hiçbiri samimi gelmiyor siyasetçilerin. Al birini vur ötekine.
  #479180 kevgir misali | 2 yıl önce
   
 4. 4
  Seçimlerde herkesi kucaklacağım deyip şimdi İstanbulluları zamlarla kucaklayan chp'li.En çok da İstanbul'da millet selde helak olurken tatil bana yakışıyor sözüyle kendisine oy verenleri mest etmişti.
   
 5. 5
  Her ismini duyduğumda içimden "varsaaaa çözüm vaaar" derim. Seçim şarkılarının allah belasını versin. topundan nefret ediyorum.
  #479243 Blacknurse | 2 yıl önce
   
 6. 6
  Dedikleri yanlış anlaşılan başkan.
  -istanbulda nam yapacağım (zam yapacağım) gibi.
  #479245 yeye | 2 yıl önce
   
 7. 7
  Deprem ile alâkalı davet edildiği programa gitmemiş. Daha sonrada sanki çağırılmamış gibi haberler yapılmasına ses çıkarmamış. Fox muhabiri, evet Fox muhabirinin sorduğu soruyu da "arkadaşlar orda, arkadaşlar orda" diye geçiştirmiş. Bu adam başından beri samimi gelmiyor bana. Cumhurbaşkanı kadar TV ye çıkmak istiyor. Her gün bir haberde görünmek, her olayla alâkalı yorum yapmak çok hoşuna gidiyor. Bu zamana kadar bırakın İstanbul'u Türkiye'de bulunan hiç bir belediye başkanı üç ayda bu kadar medya delisi olmamıştır. Garip.
  #480322 kevgir misali | 2 yıl önce
   
 8. 8
  (bkz: yunan olmanın ne sakıncası var )
  #480350 already modern | 2 yıl önce
   
 9. 9
  geldiği günden itibaren tüm elektrik,su,doğalgaz faturalarına zam yapan,toplu ulaşıma zam yapan,önceden temizlenen haliç'i çamur batağına dönüştüren,temel atmama töreni yaparak tarihe geçen,şarkıcılara trilyonlarla para ödeyerek milletin parasını israf eden,seçimden önce işçi çıkarmayacağım deyip,engelli bile olsa hiç düşünmeden herkesin ekmeği ile oynayan,ulaşımı bozarak,metrobüslerde aşırı yığılmaya sebep olan,metrolarda süt dağıttım diye reklam yapan,her gün yalan söyleyip ertesi o gün o yalanını da yalanlayan,seçimde ittifak kurduğu pek çok zümreye para yedirmek için milletin parasını çalan,Pkk değnekçilerini İstanbul otoparklarına bela eden,deprem ödeneğini kısan ve harcayan milletin başına gelen belaların kısa bir fragmanıdır.Daha İstanbul'u mahvetmeye devam etmektedir.3 yıl sonra İstanbul, İstanbul olarak kalacak mıdır?
   
 10. 10
  (bkz: arsızlık nedir, nasıl yapılır)
   
 11. 11
  ak parti tarafından, piyasaya çıktığından beri günbegün yıldızı parlatılan siyasetçi.

  şu andaki karizmasını ve istikbalini beyinsiz karşıtlarına borçlu.
  #484102 halit | 3 ay önce
   
 12. 12
  en nefret ettiğim siyasi suratlardan birisi. fakat gel gör "caanım reisimizin mübarek hükümeti" türbeye girerken elleri arkadan bağlı diye soruşturma başlatmış ifadeye çağırmış. böyle gerizekalı böyle ahmak hareketleri nerden buluyorlar anlamıyorum. bu insan müsveddesini meşhur etmekten başka bir iş değil.
  #485443 Yonuzzade | 2 hafta önce
   
 13. 13
  hakkında açılan soruşturma ile ilgili açıklama gelmiş:

  -- spoiler --


  Soruşturmanın gündeme oturmasının ardından İçişleri Bakanlığı Sözcüsü Mahir Çataklı, konuyla ilgili açıklama yaptı.

  Çataklı, soruşturmanın “İmamoğlu’nun HDP’li belediye başkanlarını ziyaret ederek suçluyu övdüğü, yine ziyaret ettiği belediye başkanlarını ve anılan partiyi desteklediği, bir ziyareti esnasında Fatih Sultan Mehmet’e ait türbeye saygısızlık yaptığı iddiaları” ile ilgili olduğunu söyledi.

  Çataklı’nın açıklaması şöyle:

  "İmamoğlu ile ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın bir işlemi bu. İstanbul Başsavcılığı bir talepte bulunmuş, Sayın İmamoğlu’nun HDP’li belediye başkanlarını ziyaret ederek suçluyu övdüğü, yine ziyaret ettiği belediye başkanlarını ve anılan partiyi desteklediği, bir ziyareti esnasında Fatih Sultan Mehmet’e ait türbeye saygısızlık yaptığı iddiaları ilgili. Bu iddialara üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı bir işlem var. Bize gönderildi. Dolayısıyla her Cumhuriyet Başsavcılığından gelen işlemlere nasıl rutin olarak yapmamız gerekenler varsa bu süreçte yürüyor."


  -- spoiler --

  #485445 halit | 2 hafta önce