kayıt

Online eğitim

 1. 1
  Pandemi nedeniyle başımıza gelen onlarca berbat şeyin en berbatı. Rezalet. İlahiyat okuyorum kendimce. Bilgisayarın başında sinir hastası oluyorum. Dikkatim dağılıyor, uykum geliyor, karnım acıkıyor hiç derdim bitmiyor. Derslerden aldığım verim sıfır bile değil. Bu sene son senem. Böyle mezun olmak istemiyorum.
  #482441 Blacknurse | 2 ay önce
   
 2. 2
  görmedim duymadım bilmiyorum çağına gelen son güncelleme.
  (bkz: gel sen ne çektiğimi bir de bana sor)
  #482504 formulacı | 2 ay önce
   
 3. 3
  Covid 19 pandemisi sürecinde sık tercih edilen uzaktan eğitim modelidir. Yapılan araştırmalarda atalarının mektup ile icra edildiği tespit edilmiştir.
  #482513 zeynebi | 2 ay önce
   
 4. 4
  istanbul'da saatlerce yol gitmeden dersleri dinleme imkanı sağlaması açısından çok işime gelmiş sistemdir. fakat verimliliği tartışılır. kişiden kişiye değişiyor gibi bu konu. ama örgün eğitimin verimi de kişiden kişiye değişiyor. yine de küçük yaşlarda ve üniversitede bazı bölümlerde yetersiz kalacağı görüşü daha yaygın sanırım.

  covid-19 pandemisi başında apar topar başlayan sistemde benim okulum sınav falan da yapamamış, ödevle halletmişti değerlendirme işini. oldukça da kaliteli ödevlerdi bir çoğu. bu avantajı kullanılmaya devam edilse daha işlevsel olacaktı bence ama sınavda ısrar eden bir çok okul abuk sabuk kopya önlemleriyle de öğrencileri mevzudan soğutmuş durumda.
  bir şekilde sürdürülmeye devam edilirse de inşallah avantajlarından daha çok yararlanmanın yolları bulunur. örgün eğitimde alışılagelmiş yöntemleri sürdürme çabası işi çok bozuyor çünkü.
  #483459 meolinkh | 5 gün önce