kayıt

tel aviv

 1. 1
  siyonist işgal devletinin başkendi.

  tabi onlar geçici başkent olduğu kanaatinde. kudüs'ü başkent yapma niyetindeler. bazı hükumet binalarını da taşımış durumdalar.

  şu saatlerde kassam füzelerine hedef oluyor ayrıca.
  #485698 halit | 1 ay önce
   
 2. 2
  birkaç gündür yoğun bir şekilde roket saldırısına maruz kalıyor. hamas'ın 100 dolara imal ettiği roketlerin çok az bir kısmı demir kubbeyi geçebiliyor ama bu bile muhakkak yahudilerin kalbine çok büyük korku salıyordur eminim. üç beş dolarlık roketler değil gerçek türk savaş uçaklarının tel aviv semalarında arz-ı endam edeceği günleri görür müyüz bakalım.

  haşir suresinden ebedi hakikatler;

  13 . Gerçekten siz, onların sînelerinde korku cihetiyle, Allah’dan (korktuklarından) daha şiddetlisinizdir. Bu, şübhesiz onların (Allah korkusunun ne demek olduğunu) iyice anlamayan bir topluluk olmaları yüzündendir.

  14 . (O yahudiler) toplu olarak sizinle savaşamazlar; ancak muhâfaza altına alınmış şehirlerde veya duvarların arkasından (korka korka harb ederler). Kendi aralarındaki savaşları şiddetlidir. (Sen) onları toplu sanırsın; hâlbuki kalbleri dağınıktır! Bu, şübhesiz onların (haklarında neyin hayır olduğuna) akıl erdirmeyen bir topluluk olmaları yüzündendir.
  #485748 münkesir | 1 ay önce