tumblr – dertli sözlük
ücretsiz mikrobloglar arasında en güzel grafikli temaları sunan enteresan bir bloglama sitesi. kullanımı çok pratiktir. öyle blogspot, wordpress gibi karmaşası da yoktur.
sosyal medyalardan birisi daha. yazmak istediğiniz şeyler mi var, bunları birileriyle paylaşmak mı istiyorsunuz, başkalarının ne yaptığını mı merak ediyorsunuz o zaman tumblr tam da size göre bir yer. yazın, paylaşın, başkalarının yazdıklarını da beğenin isterseniz onları da paylaşın.
mantıksız bir resim ve üzerine hoş görünen bir yazı tipiyle alıntılar yazılı olan resimlerin kapış kapış reblog aldığı blog. 15+-3 yaş grubu insanların yoğun olarak bulunmasına rağmen iyi bloglara da sahiptir.
blog açmak, blog yazmak isteyen kişilerin en gözde mekanı. kolay tema seçimi, ayarları ve özellikleri kişileri, diğer bloglara göre daha çok cezbetmektedir. açtığınız blog sayfasının, bir internet sitesinden farkı yoktur. en güzel, en güncel haberler, resimler, gifler, videolar ve paylaşımlar genellikle bu blog sitesinde olmaktadır. (bkz:tumblr.com)
anonim olarak soru sorabildiğiniz, anonim olarak ayarlamayı unuttuğunuzda ifşa olduğunuz ortam.