28 temmuz 2010 young boys fenerbahçe maçı – dertli sözlük
kendisi başlamadan kavgası başlamıştır. stat etrafındaki kafelerde toplanan taraftarımıza ayyaş young boyslular saldırmaya başlamış. şişelerin çakmakların uçuştuğu ufak birkaç kavga olmuş. cevabı hem kafelerde ve çayırlarda hem de sahada vereceğimiz kesin.
25 dk sonra başlayacak olan maçtır. aykut kocaman'ın ilk resmi sınavıdır. ezip geçelim, varalım türkiye'nin kapısına.
21.15'te ntv yayımlayacak maçı. muhtemelen rıdvan dilmen'in yorumuyla beraber. young boys'un suni çimlerinde bile es sen esersin fener!
emre-stoch-emre-stoch-emre-stoch-emre-stoch tok tok tok! dediğim maçtır. bu uyumdan memnunuz. yuvarlak kafa stoch, defansı olan, çember çizebilen, açıkları iyi görebilen, dikine kat edebilen, uzaktan avlayabilen bir adam. emreyle beraber hızlı varyasyonlar vadediyorlar bize. hücumda iyiydik, gökhan da toparlamış epey kendini. herşeye rağmen nokta forvete ihtiyacımız var.

yanlış kırmızı kart ve penaltı verdi hakem; ama bizim de verdiğimiz pozisyonlar bunu dengeledi. sonuç: hücumda daha iyiyiz bu sene. defansta ise önder gökhan'la bekir lugono'yla ve bilica ilhan'la değişince taşlar yerine oturacaktır. ve onların önündeki, seçenekleri düşünün: özer, mehmet topuz, dia, caner, +forvet... evet, taşlar yerine oturacak. inşallah.