star gazetesi – dertli sözlük
yeni tasarımı ve logosu:

(http://www.medyafaresi.com/haber/57903/medya-star-gazetesinde-buyuk-degisim-iste-yeni-logo-ve-tasarim.html)
türk medyasının en iyi sayfa tasarımına sahip gazete. batı ve arap basınından yazarların gazetede yer almasıyla her gün mutlaka okunması gereken bir gazete olmuştur. ana gazeteyi geçtim haftasonu eklerinin bile kalitesi her geçen gün daha da artıyor.
cumartesi ekinde gülcan tezcan'ın haftanın kültür olaylarının değerlendirdiği bölüm ve ertuğrul fındık'ın internet köşesi kaçırılmaması gereken yazılar.
pazar eki ise beyinsiz adam'ı transfer ederek gücüne güç katmış.
abonelik sistemini uygulamaya başlayan gazetelerden,en okunabilir ilk üç gazete arasında yer alabilir.
1999 yılında bugün yayın hayatına başlayan gazete. cem uzan'ın çıkardığı gazete için aydın doğan'ın yaysat'ı tarafından dağıtılmaması sebebiyle ayrı bir dağıtım ağı kurulmuştu, ayrı bayilerde satılırdı. çıktığı ilk gün pringles marka cips hediye eden gazetenin bayi önlerinde uzuuuun kuyruklar oluşmuştu.
mustafa karaalioğlu ve yusuf ziya cömert'in sancaklar tarafından kovulmasının ardından elif çakır, ibrahim kiras ve hakan albayrak da gazeteden ayrılmış. bir dönem sona erdi. yeni türkiye'nin star'ı mazide kalacak artık.
internet sitesinin editörlerini tebrik etmek lazım, yeni internet bağlatmışlar heralde. http://fotogaleri.stargazete.com/album/haber/692543/1/guncel
karaalioğlu dönemindeki kalitesinin çok uzağında. kadrosuna kattıkları son yazarları görünce çıtayı ne kadar aşağıya çektiklerini görüp üzülüyorum. lütfü oflaz, ilhami ışık, yakup köse, selahattin çakırgil vb. isimler eski kadronun yerini doldurmayı bırak yakınından bile geçemezler.