mehmet bekaroğlu – dertli sözlük
düzgün adam olduğunu düşünmüşümdür hep.yerel seçimlerde büyükşehir belediye başkanlığına aday gösterilmiştir.(*) televizyonlarda yapılan seçim konuşmalarında "jeep kullanan, lüks yaşayan müslüman bana oy vermese de olur." tarzındaki beyanatı hoşuma gitmiştir.
geçtiğimiz günlerde birgün gazetesine ak parti'yi ve müslümanları şikayet ederek manşet olmuştu.
numan kurtulmuş adı saadet partisi'nin genel başkanlığı için düşünüldüğü sırada aleyhte çalışan daha sonra da has parti saflarına geçen rengini bir türlü çözemediğim irili ufaklı menderesler çizen siyasetçi. (*)
tepeden inme bir yerleşimle il başkanlığına getirilmiş has parti'de... ve istifalar ardı ardına patlayıvermiş.

has parti'de ciddi çatırdama sesleri geliyor; bakalım neler olacak...
şimdilerde chp meclis üyesi olan siyasetçidir, ilerleyen zamanlarda ne gibi süprizler bizi bekliyor heyecanıyla takipteyiz.
kabul ediyorum ki ilginç bir adam; ama iyi bir muhalifti bana göre. durduğu yer noktasında da bir sıkıntı görmemiştim chp'ye geçiş yapana kadar. bunu kesinlikle beklemiyordum doğrusu, yazık etti şuana kadar verdiği emeklere.merakla bekliyorum bundan sonraki söylemlerinde ne gibi bir çizgi takip edecek...
oya baydar mehmet bekaroğlu'nun chp'ye geçmesi ve chp'nin gidişatı ile ilgili yazmış.http://t24.com.tr/yazarlar/oya-baydar/chp-bekaroglu-ile-saga-degil-sola-acilir,10133