todays zaman – dertli sözlük
tıpkı zaman gazetesi gibi liberal kökenli insanların çokça bulunduğu yazar kadrosuna sahip gazete.

arkadaşlar, ak parti iyidir hoştur ama söylemi hakkaten irrite edici yanları haizdir. şahin alpay gibi bünyelerde fazlaca muhalefet oluşturuyor haliyle. adam gezi parkında da, mısır devriminde de hiç katılmadığım şeyler yazdı. eyvallah. ama ne bekliyorsunuz onu anlamadım. todays zamanı mehmet barlasın yazdığı yazı üzerinden topa tutmak niye?

ekrem dumanlı, hüseyin gülerce, aymaz, ünal, bulaç gayet kıvamında yazarlar, yazdıkları en fazla yapıcı yol gösterici yorumlar. onlara niye bakmıyorsunuz?

barlasın başka bir yarası var, onunla alakalı bir vuruşuna siz niye arka çıkıp todays zaman'ı kara propogandacı ilan ediyorsunuz? kara propoganda yalan yazmaktır ayrıca, hani yalan? eleştiri yazmak ne zamandan beri kara propoganda oldu?

el insaf diyorum. en az burada yazanlar kadar tayyipi desteklerim "zan"nındayım. ama sizinki cemaat hakkında oldu mu vur gitsin nasılsa savunan yok serbestisi. ayıptır. aynı davanın insanları iki taraf da. akp ye oy verenler yine o "kara propoganda" okuyanlar. ne diyeyim ki daha. bitmedi gitti şu cemaat antipatiniz.