kayıt

gereksiz icatlar

 1. 1
  bazı icatların gereksiz olması durumu, (en azından bana göre öyle, belki başkasının başucu eşyasıdır).
  bu icatların başında yoğurt yapma makinası var, yumurta kaynatma makinasının da yer işgal etmekten başka bir işe yaradığını zannetmiyorum.
  #427900 dertli gözlük | 7 yıl önce
   
 2. 2
  Tubitakın Bilim ve Teknik dergisinde Zihni Sinir vardı. Onun icatlarını hatırlattı. İcatları arasında katlamalı uzaktan kurdele kesme makası, dondurma yerken üşütmemek için dil beresi gibi icatları vardı.
  #427902 okyanustagece | 7 yıl önce
   
 3. 3
  Mısır patlatma makinesi. Aldığım duyumlara göre bazı yeni gelinler çeyizlerine süslü modelli, kırmızılı pembeli alıyorlarmış. Mutfaklarının görünen bir köşesinde tutuyorlarmış. Yazık ona verilen paraya diyeceğim. Bana göre ondan da önemlisi temizliği. zaten bulaşık yıkamak kolay değil, birde onunla uğraşacaklar sonra kullanılmayıp kenarda duracak, tozlanacak birde tozu temizlenecek. Ben, o kenarda kullanılmayıp fazlalık olarak dururken çatlarım patlarım. Yazık bu insanlara. Koy tencereye mısırı patlat be kardeşim, ne gerek var böyle icatlara. Hem para hem vakit israfı...
  #482137 Metropol Bedevisi | 1 hafta önce
   
 4. 4
  Gavurlarda böyle bir kategori bile var anladığım kadarıyla. Keyfi yapılıyor. Useless machine...

  youtu.be/...
  #482139 dert etme dua et | 1 hafta önce
   
 5. 5
  Kişiye özgü değişebilen araç ve gereçler. Örneğin bez silme bezi gibi oldukça tuhaf ve üretimin yanlış anlaşıldığının kanıtı olan birtakım ürünler piyasada mevcuttur.