türkiye nin israil i işgal etme olasılığı – dertli sözlük
milyon*milyon*milyon*milyon kere imkansızdır. vetaraf olunamaz. türkiye'nin israil'i fethi ise imkansız değildir. ben bu fethin gerçekleşmesinin hayalini kuranlardanım.

gün gelecek kanla yükselmiş o devlet yerin dibine geçecek. buna hiç kimse de engel olamayacak. ve herkes allah için ne yaptığından hesaba çekilecek. allah için yapılan tek ibadet cihad değildir elbet. o'nun kendisine ulaşmaya/varmaya sebep kıldıkları vahiy ve sünnet ile zaten belirlenmiştir. ama ben kendi hayrımı, kendi kurtuluşumu bu ülkenin fethedilemsine bağlıyorum. kudüs tekrar bizim olacak. kutuplarda ezan okunması kadar heyecan verecek bu olay bana. zulüm sadece israil'de yok. ve fakat benim öncelikli hedefim orası. önce israil sonra sırasıyla tüm zalim devletler yıkılacak. hem de silah bile kullanmaya gerek kalmadan. tek tek düşecek kaleleri. ortalık zifiri karanlık şu an. ama günün en yakın zamanı değil mi aynı zamanda?
bir ütopya değil, bir düştür. gerçekleşmesi realite de imkansızdır. ve fakat düşünme ile düşü aynı düşmek kökünden türeten bizler için malazgirtten viyanaya gitmek de bir düştü. ki istanbulun fethi en büyük düşlerimizdendi. bizler ütopik hayallerin peşinden koşmadık. ütopyamız yok. bizler düşledik sadece. ki benim gibilerin şimdiki düşü de israil'in yeniden fethidir.

ki daha önceleri de sokak çocukları ile birlikte parisin yakılması isteğide tarafımdan belirtilmiştir. mümkün olanı ben neyleyim. mümkün vasat işidir. ben güneşe gitmek istiyorum. ve israil bu yolculukta bir durak. her uğradığım durakta zulmü sonlandırmak gibi bir yolculuğa çıkılmış ise, israilin fethi sadece kısa bir bekleyiştir.
ilk adım olarak israil'in türkiye'deki işgalini bitirmek mantıklı olacaktır. sonra karşı işgal düşünülebilir belki.