yonuzzade – dertli sözlük
online yazarlar listesinde bir türlü göremediğim ama entrylerini sürekli olarak gördüğüm yazardır.ve bir mağarada o yazı görüldü....eğer entyleri görüyor ancak yazarı göremiyorsanız o yonuzzade dir. o sizi bulur.
bu entyrim yüzünden bir çok yazardan laf işiteceğime eminim ama diyeceğim.üstüne çok fazla gidildiğini düşündüğüm yazar. pek sevilemedi galiba yazarlar arasında. hakkında hayırlısı olsun. (bkz:şahsi düşüncem bu yönde)
maşallah. güzel şevkli bir kardeşimiz. allah ilim kapısına da iletmiş. tevazu ile ilmederse tadından yenmez. subhanallah kardeşimize
uzun zamandır sözlükte gördüğüm tek kişi. kevgir misali isimli yazarımız da yazıyor ama tanımıyorum kendilerini.benim geldiğim ilk zamanlardan kalan tek yazar gibi kendileri. bir çoğu gitti benim tanıdığım yazarlardan. eskiler candır daimi olun bari. arada da olsa yeni başlıklarınızı görelim. :)
bir zamanlar hakkını yediğim yazar. hakkını helal etsin... bir rivayete göre dün gelmiş. bizim payımıza da hoşlamak düşer, hoştlayanlara inat. hoş geldiniz. klavyenize kuvvet :)