evet diyenlere cahil damgası vurulması – dertli sözlük
halkın hür iradesini yok saymaktır. hani şu seçme ve seçilme hakkı olan demokrasi dediğimiz şey var ya onu. istemedikleri bir sonuç çıktığında halkı koyun sürüsüne benzetiyorlar, ciğersiz,yüreksiz, vicdansız gibi ağır ithamlarda bulunuyorlar. namus analizine girişerek milyonları namussuzlukla suçluyorlar.

halka güvenmeyecekseniz ya da seçimine saygı duymayacaksınız eğer şöyle bir şey yapalım;

ülkeyi yönetecekleri tsk, atatürkçü düşünce derneği, çağdaş yaşamı destekleme derneği, üniversiteler arası kurul, tüsiad, türkiye barolar birliği, hakimlerimiz,savcılarımız seçsin. chp dışındaki tüm partiler kapatılsın, ak parti ye oy veren yüzde 47 lik seçmen vatandaşlıktan çıkartılıp yerine küba dan ithal seçmen getirilsin. ergenekon sanıklarının hepsinin heykelleri dikilsin.

ankara sıhhıye meydanındaki geyiğin yerine başarılı darbe yapan komutanların büstü olsun. darbe günlükleri okullarda zorunlu ders olarak okutulsun. ezan türkçe ve sesizce okutulsun, kamusal alan yeniden düzenlensin ve sokak kapısından itibaren her yer kamusal alan ilan edilsin, dinle ilgili herşey zekeriya beyaz ın kontrolüne verilsin. yazılı basın cumhuriyet ve bulvardan ibaret olup bu ikisinin kanalı açılsın, halkın vergi verip, her gün 4 saat magazin haberleri izlemesi zorunlu kılınsın.

belki o zaman memnun olurlar sonuçlardan.
referandum ertesi günü çankaya kızılay hattında kızılaya doğru gidiyoruz..halk otobüsündeyiz..mahallemizin klasik aileden görme chpli kızları (*) "bu millete hak! yarın kara çarşafları giyeriz artık ! şeriat gelsinde(*) görsünler !" muhabbetindeler..çankayanın verdiği rahatlıkla yırtına yırtına konuşuyorlar haliyle cahilciklerim..tabiki cevap verme tenezzülünde bulunmadım. sonuç : ertesi gün yine mini yine dekolte..