asım yıldırım – dertli sözlük
dün oyunu kullanırken malum medyanın malum zevatı tarafından halkımızı bidon kafalı ve göbeğini kaşıyan adam ifadeleriyle suçlamalarını kendince bir protesto şekliyle sandık başında tavrını göstermiştir.
bu fotoğrafı da twitter hesabında takipçileriyle paylaşmıştır. biz bu tavrından dolayı kendisini kutluyoruz.

ancak çalıştığı kurum samanyolu tv bu tavrını bizim gibi karşılamayıp, sayın asım yıldırım'ın yapmakta olduğu son durum programındaki görevine son vermiştir.

(http://a.yfrog.com/img620/4813/f3ydy.jpg)
twitterda coşan kasım.

--- iktibas ---

hizmet'in organizasyonlarına,programlarına "adam yerine konulup" çağrılan tiplerin yazdıkları ve yazmadıkları aleyhlerine olacak.

--- iktibas ---

--- iktibas ---

dün olimpiyata katılıp,onbinleri görünce coşan "hocamıza selam olsun" diye münafıklık eden m.ali şahin gibileri de unutmayacak kimse.

--- iktibas ---

(bkz:tutmayın küçük enişteyi)

(http://www.youtube.com/watch?v=iypfa3pg0te)
yaşanan ve adına 'yolsuzluk ve rüşvet operasyonu' denen süreçte hizmetin açık ve net hükümeti devirme gayreti bir yana, yıllarca ekranın sevilen yüzü olarak takip edilen bu isim sosyal medyadan (bilhassa twitterdan) anlaşıldığı üzere kendi nefret ve beğenmişliği içerisinde boğulmaktadır.

bu süreçte neresine ne kaçtı bilinmez sosyal medyada deli danaya dönmüş halde fütursuzca etrafa saldırmaktadır. öyle ki kendi cenahından uyarı da bulunanlara bile höykürmektedir.

allah ettikleri bedduayı başlarına çalsın diyeceğim lakin beddua yemeden kuyruğunu kovalayan bu garibe birde beddua çarparsa yazık olur.
rakik, zarif, latif bir adam olarak tanışmıştık onu.
güzel şiir okuyor, güzel hikayeler anlatıyordu.
beyaz atleti ve elinde bidonuyla oy kullanmaya gitmesi de tuhaf gelmişti bir vakitler. yakıştıramamıştık.
gülelim bari deyip geçmiştik.
ama son yaşananlara ilgili uslubu inanılır gibi değil. taraf olmanın da bi adabı, edebi, usulu vardır ki nasıl olması gerektiğini benden iyi biliyorlardır. niye böyle yapıyorlar, bizi üzüyorlar. şaşkınlaşmamıza sebep oluyorlar anlamıyorum.

o değil de ne zaman güzel şiir, hikaye okuyan bi adam görsek sanacağız ki kesin içinde bi yerde damarına basılınca ortaya çıkacak çirkin bi adam vardır. reva mı bu bize.
yok artık dedirten insan.
sabahları haberlerden sonra talı tatlı hikaye okuyan abi değil miydi bu ' abi 'yahu
(http://twitter.com/asim_yildirim/status/419066854993174528)
16 aralık soruşturmasının akabinde ne kadar ağzı bozuk bir insan olduğu ortaya çıkmış kişihttp://www.haber7.com/gundem/haber/1250651-stv-spikerinden-erdogana-cok-agir-kufur-ve-beddua
keşke sadece hikaye okusaydı dediğim adam. o naif hikayelerden sonra hakarette neymiş efendim. oldu mu şimdi?