göksel – dertli sözlük
18 ocak çarşamba günü yeni çıkan "bende bi' aşk var" adlı albümün sahibidir.

i̇lk klip parçası "aciyor" albüm hakkında ipuçları vermektedir.(http://http://www.ttnetmuzik.com.tr/#video-aciyor-3103068)
son albümüyle birlikte değişen dış görüntüsü için;
"eskiden kadın gibi görünmekten çekiniyor, utanıyor, müzisyen kimliğimin ön plana çıkmasını istiyordum. sonra baktım; aslında kendimi fazla kapatmışım. o kadar saklanan ve kendini kapatan da ben değildim. o şarkıları yazan da dişiliği ön planda bir kadın... yoksa o derin ve tutkulu aşkları yaşayamazdı ki. özetle kadınsılığımı sakladığımı fark ettim. saklamanın ne kadar manasız olduğunu anladığım zaman da canımın istediğini giydim, saçımı kestirdim." demiş.
bir kadının, kadınsılığını saklamasının manasızlığını(!) anlaması(!), bunu saklamamak için de soyunması gerektiğini düşünmesi hüzünlü geldi bana.


ancak müzik konusunda kendini geliştiriyor gerçekten. acıyor çok iyi mesela.
sen orda yoksun albümüyle kendi yolunu resmen kurmuş, özgünlüğünü sorgulatma ihtimali bırakmamış ilginç bir sanatçı. belki görüntüsüne dişiliğini kattığını söylüyor ama şarkılarında şehvet yok, ya da bize öyle geliyor. bu albümünde bunun ispatı olan şarkılardan biri aşk kahrolsun şarkısıdır. bu şarkı üzerine bir öykü, bir roman yazılabilir. kendisinin ısırgan şarkısında dile getirdiği üzere şarkıları hep hicran.