erbakan yaşasa akp ye oy verirdi – dertli sözlük
kim uydurmuş böyle bir saçmalığı, son dönemine kadar hep akp yi eleştirdi
yazıklar olsun hemen arkasından iftira atanlara
akp kurulduğunda erbakan hoca iki koldan çalışıyor şeklinde propaganda yapılmıştı bilinç atlında kalan bu söylem yıllar sonra bu gün bu şekilde gün yüzüne çıkmış olabilir. cafcaf kapağı gibi duran bu söyleme gülünür.hadi gülelim sözlük.
erbakan hoca yaşasaydı, akpye oy verirdi demenin kendisi çok ağır bir sözdür zaten, iftira bunun yanında hafif kalır
erbakan hoca yaşasaydı akpye oy verirdi demek, erbakan hocanın akp yi, imf ci, işbirlikçi, emperyalist güçlere hizmet eden bir kuruluş olarak görmesinden dolayı, erbakan hocanın böyle bir anlayışa destek vermesi demek olur. hocamızın böyle bir şey yapmayacağını biz biliyoruz.
bunu söylemek iftira değilse bile büyük cahilliktir.
lüzümsuz tahmi̇n. adam mevlaya erdi̇ bugün yaşamiyo hali̇yle oy da kullanmiyor. mesele gaybde yani̇ rahmetli̇ erbakanin kader çi̇zgi̇si̇ buraya eri̇şmemi̇ş bi̇z mi̇ kader çi̇zgi̇si̇ni̇ devam etti̇receği̇z yapmayin demeyi̇n böyle şeyler(bkz:tari̇hi̇ yassilaştirmak)
bana ne bundan diye cevap vereceğim bir önerme olmuş. bana ne erbakan'ın oyundan, bana ne erbakan'dan. ayrıca muhterem vefat etti. yıl 2015, artık farkına varmak gerekiyor. kendi kararını verebilen, kendi iradesine sahip çıkan mükellef kişi demektir insanoğlu.