kayıt

dertli sözlük için ne yapabilirim diye düşünen yazar

 1. 15
  Anlık olarak aklından şunlar geçendir
  -buhulanan otobüs pencerelerine ''bu gidiş nereye?'' yazmayı bir süreliğine bırakıp ''dertli sözlük'' yazıp birde ok çıkarıp ''dert söyletir'' yazmak. (bkz: gizli hizmet esnasında aynı otobüsteki dertli sözlük yazarına yakalanmak)

  - yapışkansız dertli sözlük reklamlı mini kağıtçıklar hazırlayıp gizlice devlet kütüphanesindeki kitapların sayfa aralarına yerleştirmek.

  -Twitter'da takip ettiği, sözlüğe uygun kumaşta gördüğü insanları davet etmek için gizemli ama güvenilir bir hesap açıp, resmi ve merak ettirici bir tarzda davet mesajları göndermek. (sakın zaten yazar olan kişilere denk gelmeyelim) *

  ikinci maddeyi yaparsam herhalde kendimi ucundan da olsa necaşi'ye islam'a davet mektubunu götüren elçi gibi hissedeceğim.

  Edit: Eğer bu maddeleri bir gün gerçekleştirirsem, -1, 2 kolay da özellikle 3. maddeyi- ve buraya o vesilelerle yeni yazarlar gelirse, sözlükte anlatılanlardan okuduğum kadarıyla o eski heyecanlı yıllarına yeniden dönebilirse, ''yeni yazarlar! hepinize selam olsun. Hoş geldiniz'' *
   
 2. tümünü gör