kayıt

saadet partisi

 1. 1
  gün geçtikçe marjinelleşen, arap devrimlerini 'siyonist oyunu' olarak gören, mensuplarının ak parti ve has parti'ye karşı düşmanlık derecesinde kin beslediğini üzülerek gördüğümüz parti.
  #386334 malcolm | 9 yıl önce
   
 2. 2
  suriye'de islamcı müslüman kardeşler yerine laik-nusayri esad diktatörlüğünü destekleyen partidir. allah'u ekber diyerek meydanlara dökülen müslümanlara siyonist uşağı diyecek kadar gözleri dönmüş. mavi marmara da israil projesi derlerse şaşırmayın sakın.

  (www.timeturk.com/...
  #386699 malcolm | 9 yıl önce
   
 3. 3
  parti yöneticisi oğuzhan asıltürk an itibariyle doğu perinçek'in kanalında konuşuyor. işçi partisi'yle bir dahaki seçimlerde seçim ittifakı yaparlarsa şaşırmam.
  #392400 malcolm | 9 yıl önce
   
 4. 4
  Türkiye'nin kurtuluşunu sağlayacak tek parti.
  #403241 rpsp58 | 9 yıl önce
   
 5. 5
  Hak yolda olduklarını iddia eden fakat bu yol mu kafaları mı dar bilemiyoruz, çoğu kardeşlerini bu yoldan ittikten sonra yolu şaşıran insanların parmağında çevirdiği partidir.
  #403279 hatice büşra | 9 yıl önce
   
 6. 6
  Yollarını şaşıran nereye gideceğini bilemeyen, müslüman din kardeşlerinin müslümanlığına kadar dil uzatan, iktidar için yahudi vs. kötü laflar kullanan. Hiç bir şeyden tatmin olmayan Sayın Erbakan Hoca'nın yolundan tamamen kopan, kendilerini asrın kurtarıcı grubu olarak gören ama hiç bir faaliyette bulunamayan. Çabaladıkça battıklarını gördüğümüz parti.
  #403335 nar- ı beyza | 9 yıl önce
   
 7. 7
  Hangi safta ise net ve açık belli eden, güçlünün değil haklının yanında olan ve güçlünün rüzgarıyla değişmeyen partidir. Belki onlarda bir papaz cübbesi giyip iki kilise açsalardı çok başka yerlerde olurlardı amma hiç bir şeyin saflarından şaşırmaya değmeyeceğini biliyorlar, zaten bu işleri yapanlar var.Bölücülükle itham ediliyor ama vaktiyle o suçlayanlar bölüp gitmiştir partiyi.
  Şimdi yaygara koparacak son kişi onlardır. Hem parçalıyacaksın hem de "Vay efendim bölücülük yapıyorsunuz" diyeceksiniz, yok öyle uç kuruşa beş köfte.
  #403346 dertli gözlük | 9 yıl önce
   
 8. 8
  beşar esed'e plaket veren partidir. "haklının yanında olmak bu mudur?" sorusu hemen akla gelir.
   
 9. 9
  oğuzhan asıltürk ve şevket kazanın diktası altına inim inim inleyen parti.
  asıltürk ve şurekası 2002'de erdoğanı partiden kopardılar.
  2011'de numan kurtulmuş'un iftarını bastırarak partiden ayrılmasını sağladılar.
  şimdi de fatih erbakan'ı birçok teşkilata sokmuyorlar, tv5 cıkmasını yasakladılar, kendisinin yanında gözüken kişileri partiden atıyorlar.
  islamı savunduğunu söyleyen bu partide erbakan hocanın oğlu bile her türlü baskıya maruz kalıyor.
  #403360 malcolm | 9 yıl önce
   
 10. 10
  Bir de gözünü partide açıp, yıllarca en saf inançlarla çalışan kardeşlerini, fitne çıkartıp uzaklaştırmaları var tabi ki. Onlar şimdi ne yapacaklarını bilmez haldeler, ne orada ne burada, ama hala milli görüş çizgisindeler... sebepsizce eksi oya maruz kalıyorlar, çünkü bu dar beyinlerin o taraf bu taraf gibi saçma sapan çizgileri var. eleştiriye de katlanamıyorlar.
  #403366 hatice büşra | 9 yıl önce
   
 11. 11
  israil'in gazze saldırısı sonrasındaki eylemlerde sergiledikleri hareketler gerçek yüzlerini bir kez daha gösterdi.
  israil yerine hükümet istifa sloganları atıp parti bayraklarıyla sov yaptılar. filistin gibi ümmetin en önemli meselesinde bile nifak cıkarmayı başardılar.
  oysa ki numan kurtulmuş'un başkan oldugu dönemde saadet'in düzenlediği filistin mitingine her partiden müslüman bunu saadet düzenliyor bize ne demeden katılmışlardı. kendilerine biz ne yapıyoruz neden insanlar bizden bu kadar soğuyor diye sormaları lazım.
  #412074 malcolm | 8 yıl önce
   
 12. 12
  Çok şey söylenir ama biz kısadan Allah şifa versin diyelim..
  #431298 tilili | 8 yıl önce
   
 13. 13
  (bkz: virüs)
  10 yıldır nerde bi protesto * varsa bayraklarıyla damlarlar.
  En son can sıkıcı örnek cumartesi gecesi Saraçhane'deki Genç Hareket eyleminde yaşanmıştır. Uzun zamandır hiçbir eyleme katılmadığım için üç arkadaşla birlikte pasımızı atmak için gittik. Gece yarısı, Fatih Camii'nde gıyabi cenaze namazı kılıp saraçhane'ye bayraklarıyla geldiler. Etkinlik alanında etkinliği düzenleyen imh'nın dahi tek bir bayrağı yokken kocaman iki parti bayrağını tam sahnenin önüne getirdiler. Neyseki bu 'baskın' çok kısa sürdü, 15 dakika kadar. Alan normale döndü, program devam etti.
  Ancak alanda nöbetçi eylemci * * ) bıraktıklarını, Egemen Bağış'ın saat 2 sularında parka gelmesiyle öğrendik. Üç dört hızlı mücahit birden bayraklarını çıkarıp, bakanı çembere aldılar, sonrası klasik sloganlar. Bizimle birlikte başkalarının müdahalesiyle itiş kakış tartışma. Tabi adamlar bakanı protesto edip, cihat yapıyorlar.
  Hangi islami stk olursa olsun, nerede eylem varsa adamlar bayraklarını alıp koşuyor. az ağır olun, efendi olun.
  İşin en komik tarafı bu herifler arap baharı'na amerikan oyunu diyor, Mursi'ye darbe yapılınca da bu darbeyi amerika yaptı diyorlar. *
  #432140 tilili | 7 yıl önce
   
 14. 14
  önayak olduğu hayırlı işler görmezden gelinip, düzenlediği etkinliklerde bayrak açtığı için sürekli eleştirilen parti. bunun neresi eleştireldir, olmayan nedir anlamıyorum. kim bir şeye önderlik ediyorsa bayrağını da açsın, sesini de duyursun ne var bunda. bunun sayesinde biz de kim ne yapıyor, ne fikirdedir anlıyoruz. peşinden gidelim mi, gitmeyelim mi bir fikir sahibi oluyoruz. akp, olsun ihh olsun her ne olursa olsun gittikleri yere bayrağını da götürsünler, seslerini de duyursunlar. zaten herkes götürüyor ama sadece saadet partisi eleştri topluyor bu konuda ne hikmetse.

  uykularınız kaçmasın biraz ağır olun beyler az nefes alma payı bırakın bu partiye, siz olsun yapın bunu.
  #432151 dertli gözlük | 7 yıl önce
   
 15. 15
  "İşin en komik tarafı arap baharı'na amerikan oyunu diyor, Mursi'ye darbe yapılınca da bu darbeyi amerika yaptı diyorlar." Hayrola, Mübareğin devrilmesi için elinden geleni yapan ABD, Mursi'ye darbe yapılmasına karşı çıktı (basına verilen göstermelik demeçlerden bahsetmiyorum) mücadele etti, Mursi'yi fiilen destekledi de biz mi görmedik? Diplomasidaki konjonktürel değişimlerin, satranç oyunlarının, büyük devletlerin yaklaşımlarını anlayamazken başkalarının anlamasını komik bulmanın psikolojik açıdan bir izahı vardı diye hatırlıyorum.
  #432152 temasaehli | 7 yıl önce